Tesettür Elbiselerin Bakım ve Temizliği Nasıl Olmalı?

Tesettür Elbiselerin Bakım ve Temizliği Nasıl Olmalı?

Yazar: Uğur Yayın Tarihi: 31 Mart 2020

Tesettür Elbiseler ile Nasıl Kombin Yapılır?

 

Tesettür elbiseleri kombin yaparken doğru seçim yaptığınızdan emin olun. Günlük, resmi ve özel günlerde giymek üzere üretilmiş birçok elbise çeşidi bulunur. Gideceğiniz yere göre kombin yapacağınız elbiseyi iyi seçtiğinizden de emin olmalısınız. Örneğin günlük alanda daha spor bir elbise tercih edebilecekken, resmi yerlerde abiye tesettür tarzı elbiseler giyebilirsiniz. 

Devamını Oku

En Şık Tesettür Elbise Modelleri

En Şık Tesettür Elbise Modelleri

Yazar: Modarana Yayın Tarihi: 08 Temmuz 2019

Kıyafet ve giyim alanında gelişme görülmesiyle birlikte modanın kendini göstermesi kaçınılmaz oldu. Modaya uygun üretilen kıyafetlerin aynı zamanda güzel ve konforlu olmasına çok dikkat ediliyor. Kadınların da bir kıyafette en çok dikkat ettiği şey başta güzellik olmak üzere, rahatlığı ve şıklığıdır. Tesettürlü kadınlar da alacakları kıyafetlerde en çok güzelliğe ve rahatlığa dikkat ediyor. Tesettür elbise modelleri kadınların en çok araştırdığı konulardandır. Tesettür elbise modelleri farklı renklerde ve farklı desenlerde kişilere sunulmaktadır. Tesettürlü kadınların bir elbise alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu tesettür konusuna uygun olması ve şıklığı ile rahatlığıdır.

Devamını Oku

Tesettür Pardesü Çeşitleri Ve Yerleri

Tesettür Pardesü Çeşitleri Ve Yerleri

Yazar: Modarana Yayın Tarihi: 26 Şubat 2020

Günlük Giyim Pardesü

Tesettür pardesü kullanımının en çok olduğu bölüm günlük alanlardır. Spor görünümlü tesettür pardesüler özellikle genç kızların tercih ettiği ve günlük hayatta sıklıkla giydiği pardesülerdir. Kot pantolonun üstüne rahatlıkla giyebileceğiniz ve ne giydiğinizi kesinlikle belli etmeyecek bu pardesüler sayesinde hem güzel görüneceksiniz hem de içiniz rahat olacak.

Devamını Oku

Tesettür Giyimde Tercih Edilmesi Gereken Renkler

Tesettür Giyimde Tercih Edilmesi Gereken Renkler

Yazar: Modarana Yayın Tarihi: 26 Şubat 2020

Renk seçimi ve renklerin birbiriyle uyumu tesettür giyimde de oldukça önemli bir noktadır. Kıyafet tercihlerimizde alternatiflerin artması elbette çok güzel bir şey fakat bu kadar çok seçeneğin arasında doğru tercihi yapmak ve renkleri birbirine uydurmak bir hayli zor. Tesettür giyiminde renkler özellikle bulunulan ortamlarda oldukça etkilidir. Tesettür giyimde bir düğün, nişan gibi çeşitli eğlence organizasyonlarında parlak,  canlı renkler, kumaşlar tercih edilebilir. Örneğin saks mavisi, mor, kırmızı, payetli kumaşlar, gold ve zümrüt yeşilleri gibi canlı ve ben buradayım diyen renkler tercih edilebilir. Ancak iş görüşmesi, toplantı, ya da cenaze törenleri gibi ciddiyetini koruyan ortamlarda daha sakin renkler tercih edilmelidir. Siyah, beyaz, gri gibi göze batmayan dikkat çekmeyen renkler tercih edilmelidir.

Devamını Oku

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)