Modarana - Tesettür Giyim - Tesettür Elbise - Modarana.com.TR

TESETTÜR KAP MODEL ÇEŞİTLERİ

TESETTÜR KAP MODEL ÇEŞİTLERİ

Yazar: Uğur Yayın Tarihi: 25 Nisan 2020

Kış mevsimine özel tesettür kap alanında birçok seçenek bulunmaktadır. Bu soğuk aylarda sizi ısıtacak kumaşlarla birlikte üretilmiş ve moda düşkünü olan hanımlar için uygun olan tesettür kap modelleri en güzel modelleriyle sizinle buluşuyor.

Tesettür kap modellerinin kullanımı çok basit ve rahat olduğundan kişiyi oldukça rahat hissettirmektedir. Soğuk kış aylarında sizi yansıtacak en güzel renklerin kullanıldığı tesettür kap modelleri sayesinde çok şık ve güzel görüneceğinize emin olabilirsiniz. Kaşe, kaşmir ve keçe gibi kumaşlardan oluşan bu kap modelleri içinizi ısıtacak.

En rahat giyim çeşitlerinden biri olan bu modeller kış aylarında kadınlara bir kahraman gibi yetişiyor. En güzel renklerle bezenmiş ve çeşitli renklerle süslenmiş bu modelleri tercih etmeniz halinde çok güzel görüneceksiniz.

Devamını Oku

 Tesettür Elbiselerin Bakım ve Temizliği Nasıl Olmalı?

Tesettür Elbiselerin Bakım ve Temizliği Nasıl Olmalı?

Yazar: Uğur Yayın Tarihi: 31 Mart 2020

Temizlik her alanda olduğu gibi kıyafetlerde de önemli olan bir konudur. Bu sebeple giyilen kıyafetlerin bakımına ve temizliğine dikkat edilmesi gerekir.

Tesettür elbiseler de aynı şekilde temizliğine dikkat edilmesi gereken kıyafet türlerindendir. Tesettür elbiselerin üzerinde bulunan yıkama talimatına dikkat etmeli ve o talimatları takip ederek yıkadığınızdan emin olmalısınız.

Eğer yıkama talimatında kuru temizlemeye gönderilmesi gerektiği yazıyorsa, bunu yapmalısınız.

Hassas kumaşların bazıları kuru temizlemeye ihtiyaç duyabilmektedir. Kuru temizleme dışında bir seçenek arıyorsanız, makinede düşük derecede olmak şartıyla yıkayabilirsiniz. Ya da soğuk bir suyla elinizde de yıkayabilirsiniz.


Devamını Oku

En Şık Tesettür Elbise Modelleri

En Şık Tesettür Elbise Modelleri

Yazar: Modarana Yayın Tarihi: 08 Temmuz 2019

Kıyafet ve giyim alanında gelişme görülmesiyle birlikte modanın kendini göstermesi kaçınılmaz oldu. Modaya uygun üretilen kıyafetlerin aynı zamanda güzel ve konforlu olmasına çok dikkat ediliyor. Kadınların da bir kıyafette en çok dikkat ettiği şey başta güzellik olmak üzere, rahatlığı ve şıklığıdır. Tesettürlü kadınlar da alacakları kıyafetlerde en çok güzelliğe ve rahatlığa dikkat ediyor. Tesettür elbise modelleri kadınların en çok araştırdığı konulardandır. Tesettür elbise modelleri farklı renklerde ve farklı desenlerde kişilere sunulmaktadır. Tesettürlü kadınların bir elbise alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu tesettür konusuna uygun olması ve şıklığı ile rahatlığıdır.

Devamını Oku

Tesettür Pardesü Çeşitleri Ve Yerleri

Tesettür Pardesü Çeşitleri Ve Yerleri

Yazar: Modarana Yayın Tarihi: 26 Şubat 2020

Günlük Giyim Pardesü

Tesettür pardesü kullanımının en çok olduğu bölüm günlük alanlardır. Spor görünümlü tesettür pardesüler özellikle genç kızların tercih ettiği ve günlük hayatta sıklıkla giydiği pardesülerdir. Kot pantolonun üstüne rahatlıkla giyebileceğiniz ve ne giydiğinizi kesinlikle belli etmeyecek bu pardesüler sayesinde hem güzel görüneceksiniz hem de içiniz rahat olacak.

Abiye Alanında Pardesü

Abiye tesettür alanının resmi ve özel günlerde tercih edilen kıyafet türlerindendir. Özel günlerde şık olmayı herkes ister, işte bu yüzden abiye pardesüler üretilmiştir. Nişan, kına gecesi, düğün gibi özel davetlerde abiye tesettür pardesü giydiğinizde çok zarif ve güzel görünebilirsiniz. Son dönemlerde oldukça moda haline gelen bu modellerin birçok çeşidini bulabilirsiniz.

Devamını Oku

Tesettür Giyimde Tercih Edilmesi Gereken Renkler

Tesettür Giyimde Tercih Edilmesi Gereken Renkler

Yazar: Modarana Yayın Tarihi: 26 Şubat 2020

Renk seçimi ve renklerin birbiriyle uyumu tesettür giyimde de oldukça önemli bir noktadır. Kıyafet tercihlerimizde alternatiflerin artması elbette çok güzel bir şey fakat bu kadar çok seçeneğin arasında doğru tercihi yapmak ve renkleri birbirine uydurmak bir hayli zor. Tesettür giyiminde renkler özellikle bulunulan ortamlarda oldukça etkilidir. Tesettür giyimde bir düğün, nişan gibi çeşitli eğlence organizasyonlarında parlak,  canlı renkler, kumaşlar tercih edilebilir. Örneğin saks mavisi, mor, kırmızı, payetli kumaşlar, gold ve zümrüt yeşilleri gibi canlı ve ben buradayım diyen renkler tercih edilebilir. Ancak iş görüşmesi, toplantı, ya da cenaze törenleri gibi ciddiyetini koruyan ortamlarda daha sakin renkler tercih edilmelidir. Siyah, beyaz, gri gibi göze batmayan dikkat çekmeyen renkler tercih edilmelidir.

Devamını Oku

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
modarana