Değişim ve İade

%100 DEĞİŞİM GARANTİSİ - MODARANA.COM.TR

Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile, aksesuarları, varsa hediyesi,varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 7 (cumartesi ve pazar dahildir) gün içerisinde (Abiye ürünlerde iade ve değişim ürün elinize geçtikten sonra 24 saat içerisinde kargoya verildiği taktirde yapılmaktadır.) ürün ile beraber gelen faturanın arkasındaki değişim formunu eksiksiz doldurarak faturaların her iki nushasınıda, teslim aldığınız kargo firması (YURTİÇİ KARGO) ile karşı ödemeli 580550006  anlaşma kodumuzu kullanarak uygun fiyat ile bize gönderebilirsiniz. 

Değişim yapmak için yeni sipariş oluşturmayınız veya telefon ile firmamıza ulaşarak ürün ayırtma talebinde bulunmayınız, ancak göndermiş olduğunuz ürün elimize geçtikten sonra talep ettiğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 48 saat içerisinde değişimi yapılarak adresinize kargo ücreti alınmadan gönderilecektir,(KAMPANYALI ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM GİDİŞ GELİŞ ÜCRETİ MÜŞTERİMİZE AİTTİR.) istediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değilse müşteri hizmetleri tarafından aranarak başka bir ürün ile değişimi veya iadesi yapılacaktır.

Tasarım ve abiye modellerimizde değişim veya iade ancak aynı gün kargoya verilmesi halinde kabul edilecektir.

Ürün değişimi gerçekleşip kargoya verilirken size SMS yolu ile ürününüzün kargoya verildiğine dair bilgi verilecektir.

NOT : Değişim için göndermiş olduğunuz ürün / ürünler 7 günü geçmiş, kullanılmış, satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, (varsa) kolisi hasar görmüş olursa.Faturası iki nusha halinde, (varsa) aksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği takdirde; ürün kabul edilmeyecek, tarafınıza (mesajla bildirilip) karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.

Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünleri anlaşmalı olmadığımız bir kargo firması ile göndermek isterseniz, kargo bedelini ödemeniz gerekmektedir.Aksi halde ürün kabul edilmeyerek size geri dönecektir.

Değişimlerde kampanyalı ürünler hariç kargo ücreti bize aittir. İlk değişimden sonra değişim işlemi yapılamamakta olup iade işleminiz gerçekleştirilecektir.

Değişim Adresi : Atatürk Mah. Alemdağ Cad. Yeşil Sok. No:32/A Ümraniye / İstanbul

E-MAİL : info@modarana.com.TR

Telefon : +90 553 888 42 61

YURTİÇİ KARGO ANLAŞMA NUMARAMIZ :580550006 MODARANA GİYİM VE TEKSTİL YAMANEVLER ŞUBE VARIŞLI GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

İADE ŞARTLARI - MODARANA.COM.TR

Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gündür.İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.

Abiye ürünlerde iade işlemi; sadece ürünün aynı gün içerisinde geri iade edilmesi durumunda geçerlidir.

Kampanyalı ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.(Müşterimiz Bu Şartları Okumuş Ve Kabul Etmiştir.)

İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.

Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir.

Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayı +90 553 888 42 61 nolu telefonlardan müşteri hizmetleri ile görüşerek edinebilirsiniz.

İadeye konu olan ürünü; her iki faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın arka yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza veya bir yakınınıza ait hesap bilgileri ( hesap sahibinin adı, banka hesap numarası, banka adı, şube adı veya kodu) ile IBAN bilgilerini de yazarak ve imzalayarak (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.) YURTİÇİ KARGO aracılığıyla; kargo ücreti ödemeden alıcı ödemeli olarak, YURTİÇİ KARGO ile göndermeniz gerekmektedir.

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek ; kredi kartı ile alınan siparişlerde Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli ve kargo ücreti kesilerek kalan tutarın tamamı kredi kartınıza iade edilir. Ancak alışverişiniz taksitli yapılmışsa bankanız ekstrenize iadeyi taksitli olarak yansıtmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerli olup, ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli ve kargo ücreti  kesilerek , alışveriş toplam bedelinden düşürülerek tarafınıza iade edilir. İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır.

İade Adresi : Atatürk Mah. Alemdağ Cad. Yeşil Sok. No:32/A Ümraniye / İstanbul

E-MAİL : info@modarana.com.TR

Telefon : +90 553 888 42 61


KAPIDA ÖDEME İLE SİPARİŞ ETTİĞİM ÜRÜNLERİ ALMAZSAM NE OLUR?

Hakkınızda yasal işlem başlatılır bu ödeme şekli ile sipariş verdiğinizde, sipariş veri teslim alınmama durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılacağını kabul ettiğiniz beyan etmektesiniz.Ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar-telefon yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini modarana.com.TR sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder.


KAMPANYALI ÜRÜNLER HAKKINDA;

Kampanya adı altında firmamız zaman zaman özel indirimler ve müşteriye uygun ücret karşılığında hiç birşey talep etmeden. Stok eritmek takipçi toplamak kalitesi göstermek vb. gibi sebeplerden dolayı zaman zaman özel indirimli tesettür giyimde kampanyalar yapmaktadır.

Kampanyalı Tesettür ürünlerimiz, örnek verecek olursak ürün bedeli 190 TL kampanya uygulandığında ürünün maliyeti ve kargo ücreti hesaplanır, KARMAJ olmaksınız müşteriye kapıda ödemeli olarak gönderilir, dolayısı ile 190 TL alacağınız ürünü 99 TL ye aldığı için müşterilerimiz. Beden beğenmeme yakıştıramama keyfi maruz değişim ücretleri gidiş geliş müşterimize aittir.(üründe defo var ise yanlış ürün gönderilmiş ise eğer bütün ücretler firmamız tarafıdan karşılanır.) 


modarana