Tesettür Giyim Komisyonlu Satış

Tesettür giyimde en çok satılan ürünleri sizde depo-stok, eleman vs maaliyeti olmadan komisyonlu satış olarak satmak istermisiniz ?


Komisyonlu Satış Nedir?
Temel olarak komisyoneri olarak çalıştığınız firmanın ürünlerini depolamadan, firmadan gerekli bilgileri alarak ürün satmak ve satılan ürün başına komisyon almaktır. 


Modarana'da Komisyonlu Satış Nasıl Yapılır?
Modarana.com.tr geniş ve her modaya uygun ürün yelpazesi ile tesettür giyimde öne çıkan ürünleri üreten ve aktif olarak satışını gerçekleştiren üretici firmadır. Ürünlerin üretiminden çekimine kadar tüm aşamalar tarafımızca tamamlanmaktadır. Aktif olarak depomuzda tutulmaktadır.


Modarana.com'da komisyonlu satış karmaşık olmayan, bilgi kirliliği olmayan, ve bilgi almak için saatlerce beklemenize gerek kalmayan bir sistemle işler.


Ürün fotoğrafları bilgileri ve komisyon oranları tarafınıza gönderilir veya internet sitemizden bütün ürünleri inceleyerek satmak istediğiniz ürünlerin resimlerini ve bilgilerini alarak kendi sayfanızda veya herhangi bir sosyal medya hesabınızda paylaşarak sizin siparişi almanız beklenir. Siz siparişi aldıktan sonra size ait olan panel üzerinden girersiniz. Sizin adınıza fatura düzenlenip kargoya teslim edilir. Kargo takip numarası sisteminizde görünmektedir ve tüm süreci kendiniz kontrol edebilirsiniz.


Her ayın 10'unda da girmiş olduğunuz siparişlerin komisyonu otomatik olarak sistem tarafından hesaplanır ve tarafınıza komisyon hakedişiniz gönderilir verdiğin hesap'a otomatik olarak yatar.


Modarana.com.tr Ne Kadar Komisyon Vermektedir?


Komisyon oranı ürün başı 5'tl dir, satış şartları ise şöyle sıralanmaktadır.


1- Satış politikasına göre, bizim eşdeğer fiyatlarda satmanız gerekmektedir. Ve sayfanızın en az 10k ve üstü olması gerekmektedir. 


2- Müşteri bilgileri eksiksiz ve temaslı bir şekilde alınmalıdır örnek : isim soyisim cep telefonu il ilçe açık adres ürün adı veya kodu renk beden şeklinde almak zorunludur. Aldığınız siparişlerinizi, 0 537 856 84 25 numasından whatsap olmak şartı ile kayıtlı bir şekilde gönderim sağlıyorsunuz. Muhasebe ve sizin tuttuğunuz bilgilere göre her hafta mütabık olunur ve ödeme tarafınıza sorgusuz olarak ödenir.


3- Bizle eşdeğer fiyatla satmakta zorunlu değilsiniz fiyatlar bizden aşağıda olmamak kaydı ile istediğiniz fiyata satabilirsiniz, müşteri sorumluğu kesinlikle sizin tarafınıza aittir iademiz yoktur.Değişim aynı modelle aynı renk olarak yapılır.


Başvurumu Nasıl Yaparım?
Aktif satış yaptığınız, en az 10 bin takipçi ve üstü olan sayfanızın linki ile birlikte  0 537 856 84 25 numaralı hatta whatsaptan  isim soyisim il ilçe cep telefonu hesap numarası iban ve iban sahibi adı soyadı, satmak istediğiniz sayfa hangi sosyal medya hesabınızda satmak istiyorsanız vs. bilgileri paylaşarak muhasebe biriminden onaylanmıştır yazısı aldığınızda modarana.com.tr alt bayi olarak bizimle çalışabilirsiniz. 

Modarana.com.tr olarak kendi işini yapmak isteyenlere iş fırsatı sunuyoruz. Sizde kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız hemen  0 537 856 84 25 numaralı hatta whatsaptan bilgilerinizi vererek hızla büyüyen ekibimiz arasına katılabilirsiniz.