Teslimat Koşulları

KARGO ÜCRETİ :

Türkiye genelinde 100TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ÜCRETSİZDİR, kapıda ödeme tercih edildiği takdirde yalnızca kapıda ödeme hizmet bedeli olan 5TL alınmaktadır. Kredi kartlı alışverişlerde tahsilat ve kargo bedeli tahsil edilmemektedir. 100TL altı alışverişlerde 6TL kargo bedeli, 5TL kapıda ödeme hizmet bedeli (tahsilat bedeli) alınmaktadır.

TESLİMAT :

Ürününüz, sipariş verildikten sonra en geç 48 saat  içerisinde Kargo'ya verilir. Ürününüz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız sizin cep telefonunuza SMS olarak gönderilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranızı ana sayfamızdaki ''Kargom Nerede'' butonunu tıklayıp kargonuzun hangi şubeye, hangi gün ve saatte geleceğini ayrıca şube telefon-adres bilgilerini öğrenebilirsiniz. YURTİÇİ KARGO takip numaranız geldiği takdirde 444 99 99 arayarak tahmini varış süresini teslimat saatini size aras kargo söyleyebilir, teslimat süresi sizin bulunduğunuz il veya ilçenin lojistik dağıtım yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, bağlı olduğunuz YURTİÇİ KARGO şubesi paketinizi size getirdiğinde eğer sizi adresinizde bulamazsa yada ulaşamazsa kapınıza not bırakır veya telefonunuza sms olarak bildirim yapar. Bu durum paketiniz "3 gün" içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz Modarana.com.TR'a iade edilir.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz.

Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 3-4 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için Modarana.com.TR en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

modarana